درخواست آنلاین ویزای ایران

قبل از شروع درخواست این صفحه را مطالعه کنید

فرم درخواست ویزای الکترونیکی و غیر مهاجرتی ایران

این ویزا برای درخواستهای غیر مهاجرتی می باشد و به صورت الکترونیکی ارائه میشود، پس از تکمیل فرم مدارک شما برای بخش کنسولی وزارت امور خارجه ارسال خواهد شد تا کارشناسان اطلاعات شما را بررسی کنند، ممکن است برای برخی درخواستها قرار مصاحبه حضوری صادر گردد؛ پس از بررسی اطلاعات موجود در مورد ارائه روادید ایران به شخص درخواست کننده تصمیم گیری خواهد شد و در صورت تایید، ویزای الکترونیکی به ایشان ارائه میشود.
قبل از اقدام به درخواست ویزا، به صفحه انواع ویزای ایران مراجعه کنید تا نوع مناسب ویزا را برای سفر خود انتخاب کنید.

نکات مهم

ثبت درخواست برای ویزای الکترونیکی ایران اولین قدم در مراحل دریافت ویزا می باشد. لطفا اطلاعات خواسته شده در فرم را به صورت کامل و با دقت تکمیل نمایید، اطلاعات اشتباه باعث رد درخواست خواهد شد.
تمامی ارتباطات از طریق ایمیل صورت میگیرد و نتیجه درخواست نیز از طریق ایمیل ارسال میشود. بعد از ارسال درخواست شما میتوانید از طریق صفحه بررسی درخواست ، روند و نتیجه درخواستهای خود را بررسی کنید.
پس از تکمیل فرم مدارک ارسالی شما توسط کارشناسان ما بررسی خواهند شد تا اطلاعات ارسال شما صحیح و کامل باشد. درخواستهایی که مبالغ آنها پرداخت نشود باطل خواهند شد.
آدرس و شماره تماس میهمان باید از کشوری باشد که میهمان در آن کشور زندگی میکند.

ثبت درخواست ویزا

در صورتی که موارد زیر را آماده کرده اید، جهت ثبت درخواست بر روی دکمه زیر کلیک کنید

تعیین نوع ویزای درخواستی
تعیین محل دریافت ویزا
اسکن گذرنامه
اسکن عکس پرسنلی
اسکن کارت ملی یا شناسنامه
اطلاعات آدرس و شماره تماس میزبان و میهمان

پرتال ویزای ایران

پرتال ویزای ایران

پرتال ویزای ایران سامانه ای برای اخذ راحت و سریع ویزای ایران می باشد که کاربران میتوانند در آن عضو شده و تمام مراحل ویزای خود را آنلاین بررسی کنند، در این بین هزینه پایین خدمات، کیفیت و سرعت بالای ارائه ویزا ما را مورد اعتماد عزیزان زیادی قرار داده است

درخواست ویزای ایران